HakkımızdaSanal ortam üzerinden alışveriş artık avangard bir seçim değil, günümüzün gereğidir.

Trafik çilesi, park derdi ve şehrin  stresini yaşamamıza lüzum kalmadan tek tıkla evimizden, ofisimizden, kısacası oturduğumuz koltuktan ihtiyaçlarımıza ulaşmak, dolayısıyla hayatımızı kolaylaştırmak, kendimize hediye edilebileceğimiz en büyük lüks; işte bu sitenin kuruluşundaki çıkış noktası da bu oldu.

Üstelik 'Sağlıklı - Güzellik' bazlı bu sitede, kuru cildiniz için bir nemlendirici alacakken kocaman gülümsemesi ile aklınızı çelen, torbanızda French manikür seti, kırmızı oje, beyazlatıcı diş macunu ve saç maskesi ile çıkmanıza neden olacak güzellik uzmanları da yok!


Misyonumuz;

Aradığınız ürün ve marka için kapı kapı dolaşmayı unutturmak, indirimli etiketlerimiz ve çeşitli promosyonlarla dikkatinizi çekmek, bilgilendirmek ve azami memnuniyetiniz. Kadın ya da erkek ekstra çizgilere hiç birimizin tahammülü yok, değil  mi?

Ekranınızdayız. En hip, en trendy ürünlerle daima günceliz. Sektörümüzde tecrübeliyiz. Tecrübemizi her aşamada sizlerle paylaşmaya hazırız.
Sosyal medyada bizi takip edin! Ya da sitemize üye olun; biz kendimizi takip ettirelim!

'Yaşamınızın tümü güzelliklerle dolu olsun!'

E-DERMO


*LÜTFEN ürün kullanımı öncesinde doktorunuza danışmayı unutmayınız...

 

E-DERMO  E TİCARET SAĞLIK KOZMETİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi... Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız >

E-DERMO Bülten

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için üye olun!

American Express, Visa, Mastercard, Eft, Havale, 3D Secure